Drugi zjazd I ełckiej edycji Kuźni Liderów - ZA NAMI!!!!

28.03.2017 - 14:15
Drugi zjazd I ełckiej edycji Kuźni Liderów - ZA NAMI!!!!

Drugi zjazd Kuźni Liderów minął nie wiadomo kiedy. Były to trzy dni wytężonej pracy. To co przeżyli uczestnicy, wiedzą tylko oni. Niezapomniane również będą na długo, przygotowane przez uczestników, wieczorki animacyjne po trudach pracy warsztatowej pierwszego i drugiego dnia Zjazdu.

 

Pierwszego dnia serie gier symulacyjnych, w których sprawdzali się jako zespół projektowy. Trudne decyzje do podjęcia pod presją czasu i ograniczonych zasobów - wszystko to posłużyło do wywołania dyskusji o najważniejszych elementach każdego projektu. Z radością obserwowaliśmy uczestników, którzy zauważyli głęboki sens w planowaniu i przygotowaniach.

 

Kolejny dzień stanął pod znakiem diagnozy. Przeprowadzony rekonensans badawczy po Starych Juchach, posłużył do zdobycia materiału do pierwszej w życiu mapy zasobów i potrzeb.

 

A na koniec wzięliśmy wspólnie z uczestnikami na warsztat problem braku aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży. Przed nami ostatni trzeci zjazd Kuźni Liderów.

 

Działanie realizowane w ramach projektu KOOL współfinansowanego przez Samorząd Miasta Ełku oraz Fundację V4Sport w ramach programu ERAZMUS+.

Dotyczy programu