Znamy zwycięzców konkursu "Dziękujemy Bohaterom. Pomagamy ich Dzieciom"

15.09.2020 - 19:30
Znamy zwycięzców konkursu "Dziękujemy Bohaterom. Pomagamy ich Dzieciom"

1000 kart podarunkowych, 3 tygodnie intensywnych prac, 20 zaangażowanych lokalnych organizacji koordynujących akcję w poszczególnych województwach, prawie 150 publikacji w mediach lokalnych i trzy razy tyle w serwisach społecznościowych i niezwykła ilość dobrej energii i radości. Tak przebiegała akcja „Dziękujemy Bohaterom. Pomagamy ich Dzieciom”, której organizatorem jest Federacja Funduszy Lokalnych w Polsce, a Fundatorem nagród Fundacja 4F Pomaga. Partnerem akcji jest Fundusz Lokalny Ziemi Ełckiej.

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że wyłoniliśmy 1000 uczniów, którzy otrzymają karty podarunkowe uprawniających do zakupów w sklepach odzieżowych 4F o wartości 500 zł.

ZWYCIĘZCOM GRATULUJEMY! Pełna ich lista znajduje się tutaj.

Nagrody dla zwycięzców z terenu wschodniej części województwa warmińsko-mazurskiego wręczymy na spotkaniu w dniu 10 paździenika 2020, które odbędzie się w Ełku - szzcegóły podamy niebawem. 

Dodatkowo, w konkursie została przyznana nagroda specjalna w wys. 500 zł za najciekawszą odpowiedź na pytanie „Dlaczego mój tato, mama jest bohaterem?”

Nadesłane odpowiedzi są bardzo wzruszające. Pokazują ogrom pracy i zaangażowanie pielęgniarek, diagnostów laboratoryjnych, lekarzy czy ratowników medycznych, a też pokazują ile serca, troski i energii wkładają oni w opiekę nad pacjentami. A najważniejsze jest to, jak ich pracę widzą dzieci. Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń Komisja wyłoniła jedną odpowiedź, której autorka otrzymuje nagrodę specjalną w wysokości 500 zł. Serdecznie gratulujemy laureatce Michalinie z Rzeszowa.

„Moja mama by nieść pomoc chorym dzieciom zamienia się w kosmitę, choć w kombinezonie jest bardzo gorąco. Potrafi czarować - zamieniać straszne wenflony w latające motylki i szybciutko gryzące komary”.

Inne wspaniałe wypowiedzi znajdziecie  tutaj

Serdecznie dziękujemy Fundacji 4F Pomaga, która ufundowała karty podarunkowe, wszystkim instytucjom i mediom, które nas wsparły w promocji wydarzenia. Dziękujemy, że możemy na Was liczyć!