Wyjazdy rozwojowe "Pokonać wyzwanie" i "Stawiać sobie wyzwania"

22.02.2021 - 08:30
Wyjazdy rozwojowe "Pokonać wyzwanie" i "Stawiać sobie wyzwania"

Z inicjatywy uczestników projektu "Spotkajmy się w Okrąglaku" w dniach 19-21 luty 2021 r. odbyły się dwa wyjazdy rozwojowe "Pokonać wyzwanie"oraz "Stawiać sobie wyzwania".

Obie grupy w tym samym czasie wyjechały do Szelmentu w celu skonfrontowania się z wyzwaniem nauki jazdy na nartach i desce. Za bazę noclegową obrali ośrodek w Suwałakch.

Wszyscy uczestnicy byli pierwszy raz na stoku. Przez dwa dni dzielnie stawiali czoło nie lada wyzwaniu jakim jest jazda na nartach i desce. Ostatni dzień wyjazdu, pokazał, że znakomita większość opanowała to w podstawowym zakresie. Każdy świetnie poradził sobie z wieloma wyzwaniami, jakie stawia samodzielny wyjazd bez rodziców. 

Podczas pobytu w ośrodku dodatkowo odbywały się warsztaty integracyjne, tak aby uczestnicy mieli możliwość lepiej się poznać i zaplanować dalsze działąnia w projekcie.

 

Projekt Spotkajmy się w Okrąglaku realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu.