Warmińsko - Mazurska Konferencja Programu Równać Szanse już wkrótce!

08.05.2018 - 09:15
Warmińsko - Mazurska Konferencja Programu Równać Szanse już wkrótce!

Z wielką przyjemnością zapraszamy na Warmińsko - Mazurską Konferencję Programu Równać Szanse, która odbędzie się 24 maja w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Warmińsko - Mazurskiego, przy ul. Emilii Plater 1 w Olsztynie.

Celem konferencji jest promocja programu, przedstawienie jego zasad oraz zaprezentowanie skutecznie zrealizowanych projektów. Podczas konferencji odbędą się debata, warsztaty i prezentacje. Opowiemy również na czym polega program Równać Szanse, jak przygotować poprawnie wniosek do konkursu, kto może wspierać działania młodzieży w najbliższym otoczeniu oraz pokażemy przykłady zrealizowanych projektów, w tym także projektów modelowych. Będzie to doskonała okazja do porozmawiania z realizatorami projektów dofinansowanych w ramach Równać Szanse.

Na konferencję zapraszamy przedstawicieli bibliotek publicznych, Ochotniczych Straży Pożarnych, ośrodków kultury i organizacji pozarządowych pracujących z młodzieżą. Formularz zgłoszeniowy znajduje się tu: https://goo.gl/forms/J48OOxlmXovPeMqi1

Dotyczy programu