Konkurs WspierajMY Się!

05.02.2020 - 17:30
Konkurs WspierajMY Się!

Serdecznie zapraszamy wszystkie grupy nieformalne oraz organizacje społeczne nieposiadające statusu OPP, działające na rzecz dobra wspólnego na terenie Ełku lub okolic, do wzięcia udziału w KONKURSIE na naszym oficjalnym fanpage,u na facebooku (www.facebook.com/stopa.elk/).

Celem konkursu jest promocja działalności społecznej i wzajemnego wspierania się społeczników, pokazanie jak działa Ełckie Stowarzyszenie Aktywnych "STOPA"  oraz zobrazowanie mechanizmu przekazywania 1% na lokalne działania.

Wystarczy przeczytać regulamin, pobrać i przesłać wypełnione zgłoszenie do nas do dnia 20.02.2020 roku drogą meilową na adres: konkurs@stopa.org.pl.

W konkursie liczą się głosy internautów. Głosowanie trwać będzie do 29 lutego do godziny 12:00. Wyłoniony zwycięzca otrzyma nagrodę: Voucher o wartości 500 zł z przeznaczeniem na działania społeczne.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem oraz do pobrania zgłoszenia konkursowego (pliki do pobrania), a w razie pytań do kontaktu!

POWODZENIA !!!

 

Dofinansowane ze środków programu "Działaj Lokalnie" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce

Dotyczy programu