"Działaj Lokalnie" w powiecie ełckim świętuje 10 urodziny!

10.03.2020 - 14:00
"Działaj Lokalnie" w powiecie ełckim świętuje 10 urodziny!

3 marca 2020 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zofii Nasierowskiej w Ełku odbyła się gala z okazji dziesiątych urodzin programu „Działaj Lokalnie” w powiecie ełckim, a jednocześnie 20-lecia istnienia samego programu.

Okrągłe urodziny programu, który w naszym powiecie od początku prowadzi Ełckie Stowarzyszenie Aktywnych „STOPA” zgromadziły wielu ważnych gości – grantobiorców programu, którzy przez te dziesięć lat zdziałali wiele wspaniałych rzeczy dla swoich lokalnych społeczności oraz przedstawicieli samorządów, które od lat wspierają program. Na swoich miotłach dotarły również czarownice – czyli grupa nieformalna „Świetliki”, którą „Działaj Lokalnie” połączyło wiele lat temu.

Uroczystość była okazją do wspomnień, podsumowań a także podziękowań – bo w wielkiej rodzinie „Działaj Lokalnie” każdy jest ważny, każdy tworzy daje od siebie tą wyjątkową cząstkę, która sprawia że program jest niepowtarzalny. Na urodzinach nie zabrakło również tortu, słodkiego poczęstunku oraz życzeń. Podczas gali wręczone zostały wyróżnienia dwóm autorkom prac zgłoszonych do konkursu „Opowiedz…”.

Z tej okazji została przygotowana broszura okolicznościowa, która jest do pobrania. Zapraszamy do lektury!

 

Dotyczy programu