spotkania online Działaj Lokalnie

29.04.2020 - 18:45
spotkania online Działaj Lokalnie

8 maja odbędzie się ostatni cykl spotkań online, tym razem poświęcony konsultracjom pomysłów na projekty składane do Działaj Lokalnie.

Aby wziąć udział w spotkaniu o godz. 10:00, wystarczy na komputerze kliknąć w link: meet.google.com/fsu-ogxk-fzv  Warto sprawdzić, czy przeglądarka jest aktualna. Do spotkania można dołączyć przez telefon, dzwoniąc na numer: 22 163 87 62 i podając PIN: ‪621 193 170#

Wieczorem (o godz. 19:00) odbędzie się takie samo spotkanie dla tych, którzy nie będą mogli wziąć udziału w spotkaniu porannym. Link do wieczornego spotkania jest tu: meet.google.com/omr-hqhf-hzj można dołączyć przez telefon dzwoniąc na numer: 22 163 92 61 i podać PIN 182 399 746‬#

Uczestnik spotkania zostanie przekierowany do nowego okna, gdzie będzie zapytany o zgodę na udostępnienie mikrofonu i kamery. Brak zgody spowoduje, że uczestnik nie będzie widziany i/lub słyszany. Nie przeszkadza to jednak w uczestniczeniu w spotkaniu, ale trudno będzie nam pracować warsztatowo. Następnie uczestnik będzie oczekiwać w tzw. poczekalni, aż gospodarz spotkania pozwoli na dołączenie. Uczestnicy mogą pisać na czacie, który znajduje się po prawej stronie ekranu (ikona z chmurką), mogą zadawać pytania (po włączeniu mikrofonu).

30 kwietnia o godz. 10:00 odbyło się pierwsze spotkanie online poświęcone tegorocznym zasadom Działaj Lokalnie. Spotkanie trwało 1 godz. i wzięło w nim udział ponad 20 osób. Plan spotkania: prezentacja zasad programu (40 min), pytania i odpowiedzi (20 min).

4 maja był drugi cykl spotkań online, tym razem warsztaty "Od pomysłu do projektu". 7 maja odbył się trzeci cykl spotkań online, tym razem spotkanie poświęcone pracy nad wnioskiem do Działaj Lokalnie.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt (dane kontaktowe są podane w regulaminie konkursu Działaj Lokalnie (http://www.stopa.org.pl/co-robimy/działaj-lokalnie w zakładce "Do pobrania")

 

 

Dotyczy programu