Dzięki "Działaj Lokalnie" Pasjonatki z Mazur wspierają potrzebujących

12.11.2020 - 10:30
Dzięki "Działaj Lokalnie" Pasjonatki z Mazur wspierają potrzebujących

„Dzielimy się pasją” to projekt grupy mieszkanek Pisanicy i okolic. Pasjonatki z Mazur, czyli kobiety skupione wokół domu kultury w Pisanicy posiadają niezwykłe talenty krawieckie, które wykorzystują, by pomagać innym.

"Serce od Serca", "Tęczowy kocyk", "Szyjemy celinki dla chłopca i dziewczynki", "Szyjemy dla dzieciaków z oddziałów szpitalnych" - w tych oraz innych ogólnopolskich akcjach charytatywnych grupa "Pasjonatki z Mazur" bierze czynny udział. Dzięki zakupionym z projektu "Dzielimy się pasją" maszynom do szycia oraz materiałom możemy kontynuować swoją działalność.

Uśmiech chorego dziecka, ulga kobiet po mastektomii bądź myśl o godnym pożegnaniu przez rodziców dziecka utraconego jest dla nas największą nagrodą. Zachęcamy wszystkich do czynnego udziału w naszych działaniach. Zawsze jest możliwość, by pomóc innym.

Zapraszamy na naszą stronę fb (w celu zapoznania się z naszą działalnością:)

https://www.facebook.com/pasjonatkizmazur

Autor: Marta Zamojska

 

Projekt dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz sieć Ośrodków Działaj Lokalnie. Program realizowany jest we współpracy z Powiatem Ełckim, miastem Ełk, gminą Kalinowo, gminą Prostki, gminą Stare Juchy i gminą Świętajno.

 

Dotyczy programu